Biz kimiz

Biz bir reklam ajansıyız. Markalar ile hedef kitleleri arasında kısa bir yol bulmaya çalışıyoruz. Bu yolun engelsiz, inşa edilebilir ve hızlı olması gerektiğine inanıyoruz ne de olsa markalar hedef kitlelerine, hedef kitleleri de markalara kolayca ulaşabilmeli. Küçük bir ofis olarak 2010’da Eskişehir’de kurulduk.Bize göre iyi iş çıkarmak; hem iş ortaklarımızı hem de bizi mutlu edecek tasarım ve teknolojiyle üretilmiş dijital deneyimler sunmak demek.Başarılı bir işin, markanın ihtiyacını doğru tespit etmekle başladığını ve bu ihtiyaca doğru cevaplar vermekle ortaya çıktığını biliyoruz. Bunu yapabilecek iş gücüne ve tecrübeye sahibiz. Sadece iyi tasarıma, iyi fikre ya da iyi koda değil bunların mükemmel dengesine inanıyoruz.

Reklam Ajansı | Web Tasarım | Sosyal Medya Danışmanlığı

Grafik

Renklerin bir dili vardır mesela yeşil güveni temsil eder biz renklerle konuşur günümüz dünya trendlerini takip ederiz logonuzdan kartvizitinize sunum dosyalarınızdan broşürünüze tüm materyallerinizi tasarlayıp sizin müşteriniz karşısında güçlü olmanızı sağlarız

Sosyal Medya

Rakipleriniz sosyal ağları kullanarak mevcut müşterilerine ve potansiyel müşterilerine günün her saati, onlar her nerede olursa olsunlar ulaşabiliyor; yeni ürün ve hizmetlerini fotoğraf veya video vb. olarak tanıtabiliyor; onlarla konuşabiliyor ve tüm bunları var olan hiç bir reklam çeşidi ile kıyaslanamayacak kadar düşük maliyetlerle yapabiliyorlar.

Reklam Ajansı | Web Tasarım | Sosyal Medya Danışmanlığı
Reklam Ajansı | Web Tasarım | Sosyal Medya Danışmanlığı

Web

Ofisinizin ne kadar şık veya dükkan konumuzun ne kadar merkezi olduğunun artık önemi yok çünkü günümüz dünyasında işler internetten hallediliyor pazarlama internet siteleri üzerinden yapılıyor internet siteniz sizin gerçek şirketiniz ve biz sizin şirketinizi çok güzel tasarlayıp müşterilerinize ulaşmanızı sağlayabiliriz

Tanıtım Filmi

Tanıtım filmleri, firmaların dijital ortamda müşterilere açılan pencereleridir. Bin kelimede anlatamadığınız şeyleri birkaç görselle anlatmak size ve müşterilerinize zaman kazandırır. Başarılı bir tanıtım filmi değişik dillerde hazırlanacak versiyonlarla uluslar arası firmalarla rekabet gücü kazanmanızı sağlayabilir.

Reklam Ajansı | Web Tasarım | Sosyal Medya Danışmanlığı
Reklam Ajansı | Web Tasarım | Sosyal Medya Danışmanlığı

E-Ticaret

E-Ticaret: İnternet ortamında insanların belirli sistemler üzerinde gerçek ve ya sanal ürünleri para karşılığında satın alması işlemidir. Kısaca tanımayalacak olursak e-ticarete, ticaretin elektronik versiyonu diyebiliriz.

Soru Sor
Bir şey sormak istiyorum
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz...