Black Friday – Efsane Cuma ve ya Şahane Cuma

Dünyada en büyük indirimlerin yaşandığı gün Black Friday ülkemizde Muhteşem Cuma olarak adlandırılarak geri döndü. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de e-ticaret sitelerinin önemli indirimler sunduğu Muhteşem Cuma bu yıl 23 Kasım 27 Kasım tarihleri arası gerçekleşti. Büyük indirimler yapan başlıca firmalar şunlardır.

 

Amazon Türkiye : 16 kategoride %60’a varan indirimler sundu.

Boyner: Şahane Cuma adı altında toplamda 21 bin 758 ürün üzerinde indirim sundu Boyner’de ki Şahane Cuma 27 Kasım’a kadar devam edecek.

Google Play: Dünyaca ünlü oyun platformu Google Play ücretli oyunlarda %80’e varan indirimler sundu.

Hepsiburada: Efsane Cuma olarak adlandırılan indirim günleri teknolojiden ev dekorasyonu kadar birçok üründe indirimler sundu

MediaMarkt: Tıpkı Boyner gibi Black Friday gününü Şahane Cuma olarak adlandıran Media Markt televizyonda beyaz eşyaya kadar birçok yerinde indirimler sunarak bu indirimleri 27 kasım tarihine kadar uzattı.

Morhipo: Geçtiğimiz yıl olduğu gibi Black Sale adı altında indirimler sunan Morhipo farklı ürünlerde % 70’e Varan indirimler sundu.

n11.com: n11 Yıldız ürünleri adı altında Black Friday indirimleri sunan n11 toplamda 9 farklı kategoride ve yüzlerce üründe indirimler sundu.

PlayStation Store: Hem oyunları Playstation Plus da önemli indirimler sunan PlayStation Store %60’lara Varan indirimlerle büyük tasarruf imkanı sundu.

Steam: Her yıl olduğu gibi bu yılda Black Friday indirimleri yapan Steam bu indirimleri 27 kasım tarihine kadar uzattı.

Teknosa: Tekno cuma indirimleri adı altında Black Friday indirimleri sunan Teknosa teknoloji alanında yüzlerce farklı üründen önemli indirimler sundu

Trendyol: Efsane günler adı altında Black Friday fırsatları sunan Trendyol indirimleri en erken başlayan firma adı 27 Kasım’da sona eren efsane günler kampanyası Giyim’den teknolojiye kadar yüzlerce farklı üründe uygulandı

Vivense: Big Friday ismi ile isimlerle Vivense yüzlerce üründe yüzde 80’e Varan indirimler sundu.

 

 

Kup Lasix bez recepty

Share your thoughts

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Soru Sor
Bir şey sormak istiyorum
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz...