Black Friday – Efsane Cuma ve ya Şahane Cuma

Dünyada en büyük indirimlerin yaşandığı gün Black Friday ülkemizde Muhteşem Cuma olarak adlandırılarak geri döndü. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de e-ticaret sitelerinin önemli indirimler sunduğu Muhteşem Cuma bu yıl 23 Kasım 27 Kasım tarihleri arası gerçekleşti. Büyük indirimler yapan başlıca firmalar şunlardır.

 

Amazon Türkiye : 16 kategoride %60’a varan indirimler sundu.

Boyner: Şahane Cuma adı altında toplamda 21 bin 758 ürün üzerinde indirim sundu Boyner’de ki Şahane Cuma 27 Kasım’a kadar devam edecek.

Google Play: Dünyaca ünlü oyun platformu Google Play ücretli oyunlarda %80’e varan indirimler sundu.

Hepsiburada: Efsane Cuma olarak adlandırılan indirim günleri teknolojiden ev dekorasyonu kadar birçok üründe indirimler sundu

MediaMarkt: Tıpkı Boyner gibi Black Friday gününü Şahane Cuma olarak adlandıran Media Markt televizyonda beyaz eşyaya kadar birçok yerinde indirimler sunarak bu indirimleri 27 kasım tarihine kadar uzattı.

Morhipo: Geçtiğimiz yıl olduğu gibi Black Sale adı altında indirimler sunan Morhipo farklı ürünlerde % 70’e Varan indirimler sundu.

n11.com: n11 Yıldız ürünleri adı altında Black Friday indirimleri sunan n11 toplamda 9 farklı kategoride ve yüzlerce üründe indirimler sundu.

PlayStation Store: Hem oyunları Playstation Plus da önemli indirimler sunan PlayStation Store %60’lara Varan indirimlerle büyük tasarruf imkanı sundu.

Steam: Her yıl olduğu gibi bu yılda Black Friday indirimleri yapan Steam bu indirimleri 27 kasım tarihine kadar uzattı.

Teknosa: Tekno cuma indirimleri adı altında Black Friday indirimleri sunan Teknosa teknoloji alanında yüzlerce farklı üründen önemli indirimler sundu

Trendyol: Efsane günler adı altında Black Friday fırsatları sunan Trendyol indirimleri en erken başlayan firma adı 27 Kasım’da sona eren efsane günler kampanyası Giyim’den teknolojiye kadar yüzlerce farklı üründe uygulandı

Vivense: Big Friday ismi ile isimlerle Vivense yüzlerce üründe yüzde 80’e Varan indirimler sundu.

 

 

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: